Плінтус МДФ прямий висотою 80 мм товщтною 12 мм
Універсальний колір тв форма підходить під різні дизайнерські рішення та будь-яке підлогове покриття
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ключук |
| Страна производитель | Украина |
| Вид плинтуса | Плинтус обыкновенный |
| Материал | МДФ |
| Ширина | 12 мм |
| Высота | 80 мм |
| Длина | 2000 мм |
| Сорт плинтуса | Экстра |
| Покрытие | Краска |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 207 ₴/пог.м



